Program konference

Konferenci pro Vás připravuje

EDUMED s.r.o.

Dělnické domy 81

550 01 Broumov

e-mail: info@edu-med.cz

 

 

Sociální sítě

Aktivní účast

Aktivní účastník je autor odborného sdělení (přednášky) a posteru, spoluautor na přednášce a posteru. Aktivní účastníci jsou v rámci celoživotního vzdělávání také bodově ohodnoceni. Autoři odborných sdělení a posterů se musí k aktivní účasti přihlásit do 30. 6. 2020

Zařazení přednášky s časovým upřesněním bude účastníkovi sděleno po sestavení odborného programu. Pořadí přednášek a jejich zařazení do programu určuje organizační výbor ve spolupráci s odbornými garanty.

 

PŘIHLÁŠKY

Přihlášky k aktivní účasti (autoři odborných sdělení a posterů) jsou možné pouze elektronicky, a to prostřednictvím registračního formuláře na webových stránkách konference bid.edu-med.cz nejpozději do 30. 6. 2020. Součástí elektronické přihlášky je také vyplnění abstraktu, bez kterého se nelze k aktivní účasti přihlásit. 

Organizátor si vyhrazuje právo nezařadit přednášku do programu konference jak z důvodu nesplnění podmínek výše uvedených podmínek, tak i z kapacitních důvodů. 

 

MOŽNOSTI PREZENTACE

  • formou volného sdělení s prezentací v programu PowerPoint s dodržením časového limitu 15 minut
  • formou posteru (formát A0 nebo A1)

 

informace k přihláškám:

Silvia Pallasová

mobil: +420 728 846 034, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.