Program konference

Konferenci pro Vás připravuje

EDUMED s.r.o.

Dělnické domy 81

550 01 Broumov

e-mail: info@edu-med.cz

 

 

Sociální sítě

Úvod

Aktuálně

20/7/2020 - Informujeme, že byl vydán odborný program 15. ročníku Broumovského internistického dne (ke stažení v PDF zde)

9/4/2020 POZOR!!! Změna termínu konání

Dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že odborná konference Broumovský internistický den, která se měla uskutečnit dne 28. května 2020, se z důvodu současného nouzového stavu a nejisté délky trvání omezení konání akcí přesouvá na čtvrtek 3. září 2020.

20/2/2020 Byla spuštěna on-line registrace

19/2/2020 Pozvání k účasti

Vážení, dovolujeme si Vás pozvat na odbornou vzdělávací akci, kterou společnost EDUMED s.r.o. již tradičně pořádá v Kulturním a vzdělávacím centru Klášter Broumov, a na které se s řadou z Vás pravidelně setkáváme.

 

Celodenní program této nadregionální konference bude tradičně zaměřen na problematiku vnitřního lékařství a příbuzných oborů. Zazní přednášky z oblasti preventivní medicíny, kardiologie, diabetologie a endokrinologie, osteologie, geriatrie, spánkové medicíny a sportovního lékařství. Pro sestřičky budou připraveny praktické workshopy s tématy preventivní medicíny a kardiopulmonální resuscitace.

Podrobný program bude sestaven a vydán po přihláškách k aktivní účasti.

Přihlašování bude probíhat od pondělí 24. února 2020 na internetových stránkách BID.

 

Zpráva z minulého ročníku

Tradiční vzdělávací akce pro lékaře a sestřičky pod názvem Broumovský internistický den proběhla dne 30. května 2019 a konala se již po čtrnácté.         

Odborné přednášky určené zdravotnickým pracovníkům probíhaly ve zrekonstruovaných historických prostorech broumovského kláštera od 9 hodin. V průběhu odborné konference zaznělo 16 odborných sdělení především z oblasti interní medicíny, která si vyslechlo přes 100 účastníků.

Pro veřejnost byla stejně jako v minulých ročnících připravena doprovodná akce pod názvem „Den prevence diabetu“. V rámci této akce zkušené sestřičky bezplatně změřily krevní cukr, tlak a tělesný tuk více jak stovky zájemců.

Díky moc všem a těšíme na viděnou v Broumově při patnáctém ročníku.